Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 θύρες - L3 - Διαχειριζόμενο - stackable |
| Τύπος Κουτιού | Rack-mountable 1U |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) |
| Πίνακας Διευθύνσεων MAC | 32K entries |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | OSPF, RIP, RIP-1, RIP-2, BGP, IGMPv2, IGMP, OSPFv2, static IP routing, IGMPv3, OSPFv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, RIPng, MLD, CIDR |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, SNMP, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, SSH, SSH-2, CLI, XRMON |
| Πιστοποιήσεις Συμβατότητας | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1v, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX |
| Πιστοποιήσεις Ηλεκτρομαγνητικής Συμβατότητας | CISPR 22 Class A, CISPR 24, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, ICES-003 Class A, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition, VCCI Class A, IEC 60825-1:2007, CNS 13438, EN 55024:2010, EN 55022:2010, IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013, EN 60825-1:2007, FCC CFR47 Part 15 A, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013 |
| Επεξεργαστής | 1 x ARM Cortex-A9: 1.016 GHz |
| RAM | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Flash Memory | 4 GB |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 44.25 cm x 20.02 cm x 4.39 cm |
| Βάρος | 2.41 kg |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία, AC 120/230 V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 29.3 Watt |
| Πιστοποίηση Ενεργειακής Απόδοσης | 80 PLUS Silver |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0 °C έως 45 °C, Υγρασία: 15 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Αποθήκευσης | Θερμοκρασία: -40 °C έως 70 °C, Υγρασία: 15 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Βίδες τοποθέτησης, 4 στηρίγματα τοποθέτησης, 4 προστατευτικά πόδια, δεματικά καλωδίων |
| Throughput | 95.2 Mpps |
| Switching Capacity | 128 Gbps |
| Latency (1 Gbps) | 3.8 µs |
| Latency (10 Gbps) | 1.6 µs |
| Jumbo Frame Size | 9220 |
| IPv4 Routing Table Entries | 10000 |
| IPv6 Routing Table Entries | 5000 |
| Expansion Slots | 1 (total) / 1 (free) |
| Installed Modules Qty (Max) | 0 (installed) / 4 (max) |
| Interfaces | 24 x 1000Base-T RJ-45, 4 x Gigabit / 10Gbit LAN SFP+, 1 x serial (console) |
| Encryption Algorithm | MD5, SSL |
| Authentication Method | RADIUS, PAP, CHAP, TACACS, TACACS+ |
| Λειτουργίες | Flow control, full duplex capability, DHCP support, BOOTP support, ARP support, VLAN support, IGMP snooping, Syslog support, DiffServ support, IPv6 support, SNTP support, sFlow, Spanning Tree Protocol (STP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames support, DHCP server, STP Root Guard, Uni-Directional Link Detection (UDLD), LLDP support, Link Aggregation Control Protocol (LACP), Management Information Base (MIB), MAC address lockout, dynamic ARP protection, DHCP protection, Dynamic VLAN Support (GVRP), Multiple VLAN Registration Protocol (MVRP), Neighbor Discovery Protocol (NDP), Class of Service (CoS), Type of Service (ToS), OpenFlow support, CPU protection, Internet Control Message Protocol (ICMP), ICMP Router Discovery Protocol (IRDP), Virtual Extensible LAN (VXLAN), Management Information Base (MIB) II |
| Λογισμικό | Command Line Interface (CLI), HP Web browser, HP Intelligent Management Center |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: