Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch με 48 θύρες 10/100/1000 Mbps και 4 θύρες Gigabit SFP προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα Gigabit Ethernet. Διαθέτει υποστήριξη Power over Ethernet (PoE+) με προϋπολογισμό ισχύος 370 W, ιδανικό για τροφοδοσία συσκευών μέσω δικτύου. Η κατασκευή του είναι 1U rack-mountable με πλευρική ροή αέρα, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική ψύξη. Υποστηρίζει προηγμένα πρωτόκολλα και χαρακτηριστικά ασφαλείας, ενώ η χωρητικότητα και η απόδοσή του καλύπτουν απαιτητικές ανάγκες δικτύωσης.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 48 θύρες - Διαχειριζόμενο - stackable |
| Υποτύπος | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Προϋπολογισμός PoE | 370 W |
| Τοποθέτηση | Rack-mountable 1U με πλευρική ροή αέρα |
| Layer | L3 |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 104 Gbps |
| Throughput | 77.3 Mpps |
| Μέγεθος Buffer Πακέτων | 12.38 MB |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9198 bytes |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 8192 εγγραφές |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | IGMPv2, IGMPv3 |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | RADIUS, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, HTTP, HTTPS |
| Μέθοδος Αυθεντικοποίησης | SSH, SSH2, TACACS+, RADIUS |
| Επεξεργαστής | 1 x ARM A9: 1.016 GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 SDRAM |
| Flash Memory | 16 GB |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία, AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Κατανάλωση Ισχύος | 45 Watt |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 30.48 cm x 44.2 cm x 4.39 cm |
| Βάρος | 5.02 kg |
| Λειτουργική Θερμοκρασία | 0 °C έως 45 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 15 - 95% (μη συμπυκνωτική) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: