Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch με 48 θύρες προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα Gigabit Ethernet. Διαθέτει 24 θύρες 10/100/1000 και 24 θύρες PoE+ με συνολικό προϋπολογισμό ισχύος 370 W, καθώς και 4 θύρες Gigabit SFP για επέκταση. Είναι κατάλληλος για τοποθέτηση σε desktop ή rack 1U, υποστηρίζει πολλαπλά πρωτόκολλα και διαθέτει προηγμένες λειτουργίες διαχείρισης και ασφάλειας, καθιστώντας τον ιδανικό για απαιτητικά δίκτυα.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 48 θύρες - smart |
| Τύπος Κουτιού | Desktop, rack-mountable 1U |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 + 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Προϋπολογισμός PoE | 370 W |
| Καθυστέρηση (100 Mbps) | 5.2 µs |
| Καθυστέρηση (1 Gbps) | 2.8 µs |
| Throughput | 77.37 Mpps |
| Χωρητικότητα Switching | 104 Gbps |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 16000 εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9216 bytes |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | IGMP, IGMPv2 |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | HTTP, HTTPS, ICMP, SNMP 1, SNMP 2c, SCP, TFTP |
| Αλγόριθμος Κρυπτογράφησης | SSL |
| Επεξεργαστής | 1 x ARM: 800 MHz |
| RAM | 512 MB SDRAM |
| Flash Memory | 256 MB |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Κατάσταση θύρας, σύνδεση/δραστηριότητα, ταχύτητα, duplex mode |
| Διασυνδέσεις | 24 x 1000Base-T RJ-45, 4 x Gigabit LAN SFP, 24 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Κατανάλωση Ισχύος σε Λειτουργία | 462.5 Watt |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 44.3 cm x 35.1 cm x 4.39 cm |
| Βάρος | 4.94 kg |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 15 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
| Εύρος Θερμοκρασίας Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 15 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: