Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διακόπτης δικτύου τύπου switch με 24 θύρες και υποστήριξη Gigabit Ethernet προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική διαχείριση δικτύου. Είναι κατάλληλος για τοποθέτηση σε desktop ή rack 1U, με δυνατότητα διαχείρισης μέσω cloud και υποστήριξη πολλών προτύπων και πρωτοκόλλων. Διαθέτει εσωτερική τροφοδοσία, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και λειτουργεί αθόρυβα χωρίς ανεμιστήρα. Ιδανικός για επιχειρησιακά περιβάλλοντα που απαιτούν σταθερότητα και υψηλή απόδοση.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 ports - smart |
| Υποτύπος | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP |
| Τύπος Εγκατάστασης | Desktop, rack-mountable 1U |
| Διαχείριση | Cloud managed |
| Πρωτόκολλα Διαχείρισης | HTTP, HTTPS, ICMP, SNMP 1, SNMP 2c, SCP, TFTP |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | IGMP, IGMPv2 |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9216 bytes |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 16000 entries |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Port status, link/activity, speed, port duplex mode |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 19.1 Watt |
| Τροφοδοσία | Internal power supply |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Βάρος | 2.49 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 44.3 cm x 21.59 cm x 4.39 cm |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 15 - 95% (non-condensing) |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 15 - 95% (non-condensing) |
| Επεξεργαστής | 1 x ARM: 800 MHz |
| RAM | 512 MB SDRAM |
| Flash Memory | 256 MB |
| Απόδοση | Latency (100 Mbps): 5.2 µs, Latency (1 Gbps): 2.8 µs, Throughput: 38.68 Mpps, Switching capacity: 52 Gbps |
| Υποστηριζόμενα Πρότυπα | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3af, IEEE 802.3az |
| Πρωτόκολλο Κρυπτογράφησης | SSL |
| Λειτουργίες | Auto-sensing per device, 1.5MB packet buffer, fanless, wall mountable, Cable Diagnostics Function, event log, Syslog support, dual image support, EEE, SCP, Global Storm Control, BPDU Filter, DoS protection, flow control, IGMP snooping, Link Aggregation, LLDP support, loop protection, port mirroring, STP support, TPM, VLAN support, Port Scheduling, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), CoS, DHCP client, firmware upgradable, QoS, SNTP support |
| MTBF | 203.6 years |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: