Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος διακόπτης δικτύου τύπου L2+ προσφέρει υψηλή απόδοση με 48 θύρες Gigabit Ethernet και 2 θύρες 10G Ethernet. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε ράφι (rack mounting) και υποστηρίζει λειτουργίες όπως PoE με συνολικό προϋπολογισμό ισχύος 600 W, καθώς και προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης μέσω web και cloud. Διαθέτει χαμηλή καθυστέρηση, υποστήριξη jumbo frames και ισχυρά χαρακτηριστικά ασφαλείας, καθιστώντας τον ιδανικό για απαιτητικά δίκτυα.
| Τύπος διακόπτη | Managed |
| Layer | L2+ |
| Rack mounting | Ναι |
| Stackable | Ναι |
| Μορφή | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Συνολικός προϋπολογισμός PoE | 600 W |
| Web-based management | Ναι |
| Cloud-managed | Ναι |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 48 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες 10G Ethernet (χαλκός) | 2 |
| Θέσεις SFP+ | 2 |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 εγγραφές |
| Χωρητικότητα διακόπτη | 176 Gbit/s |
| Throughput | 131 Mpps |
| Καθυστέρηση (10-100 Mbps) | 4.4 µs |
| Καθυστέρηση (1 Gbps) | 2.2 µs |
| Καθυστέρηση (10 Gbps) | 1.1 µs |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Μέγεθος jumbo frames | 9216 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 1.5 MB |
| Πρότυπα δικτύωσης | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Port mirroring | Ναι |
| Full duplex | Ναι |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Link aggregation | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Spanning tree protocol | Ναι |
| Auto-sensing | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 200 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ρεύματος | 760 W |
| Εσωτερική μνήμη | 1024 MB DDR3-SDRAM |
| Flash μνήμη | 512 MB |
| Επεξεργαστής | ARM Cortex-A9, 800 MHz |
| Φυσική στοίβαξη | 4 μονάδες |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| DHCP snooping | Ναι |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| SSH/SSL υποστήριξη | Ναι |
| Authentication | Port-based authentication με RADIUS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 15 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 15 - 90 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 402.8 x 442.5 x 44 mm |
| Βάρος | 4.9 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: