Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει 6 κουμπιά, προσφέροντας ευελιξία και λειτουργικότητα για καθημερινή χρήση. Η οπτική αισθητήρα του παρέχει ανάλυση 4000 DPI, εξασφαλίζοντας ακρίβεια και ομαλή κίνηση. Το μέγεθος του ποντικιού είναι τυπικό (standard), κατάλληλο για διάφορα μεγέθη χεριών και στυλ χρήσης. Είναι σχεδιασμένο για χρήση τόσο με το δεξί όσο και με το αριστερό χέρι, ενώ το βάρος του είναι 89 γραμμάρια, καθιστώντας το ελαφρύ και άνετο στη χρήση.
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4000 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Βάρος | 89 gr |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Έκδοση Bluetooth | 5.3 |
| Μήκος | 108,6 mm |
| Πλάτος | 61,6 mm |
| Ύψος | 38 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: