Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Κατασκευαστής επεξεργαστή | Intel |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Intel® Xeon® |
| Μοντέλο επεξεργαστή | E-2436 |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 2.9 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 6 |
| Μνήμη RAM | 16 GB |
| Τύπος μνήμης RAM | DDR5-SDRAM |
| Μέγιστη εσωτερική μνήμη | 128 GB |
| Τύπος σασί | Rack (1U) |
| Υποστήριξη τοποθέτησης σε ράφι | Ναι |
| Cache επεξεργαστή | 18 MB |
| Αριθμός εγκατεστημένων επεξεργαστών | 1 |
| Υποστήριξη ECC | Ναι |
| Ταχύτητα ρολογιού μνήμης | 4800 MHz |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές x μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποστήριξη Redundant Power Supply (RPS) | Ναι |
| Τροφοδοτικό | 800 W |
| Αριθμός κύριων τροφοδοτικών | 1 |
| Τάση εισόδου τροφοδοτικού | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου τροφοδοτικού | 50 - 60 Hz |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 0 GB |
| Διεπαφή HDD | SATA |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 2 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5 " |
| Διεπαφή SSD | PCI Express 4.0 |
| Αριθμός υποστηριζόμενων SSD | 2 |
| Υποστήριξη RAID | Ναι |
| Υποστηριζόμενοι RAID controllers | Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| Υποστήριξη Hot-Plug | Ναι |
| Τύπος οπτικού δίσκου | Όχι |
| Απομακρυσμένη διαχείριση | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ναι |
| Έκδοση TPM | 2.0 |
| Θύρες Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Θύρες VGA (D-Sub) | 1 |
| Θύρες DisplayPort | 1 |
| Ενσωματωμένη κάρτα γραφικών | Ναι |
| Πλάτος | 434.6 mm |
| Βάθος | 382.2 mm |
| Ύψος | 43.2 mm |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows Server, VMware ESXi, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), SUSE Linux Enterprise Server (SLES), Canonical Ubuntu |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: