Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το laptop διαθέτει ασημί χρώμα και είναι κατασκευασμένο από την HP. Είναι εξοπλισμένο με επεξεργαστή AMD Ryzen AI 300 Series 5 330, ο οποίος έχει συχνότητα λειτουργίας 2 GHz και βασίζεται στην αρχιτεκτονική Zen 5. Η οθόνη του είναι 15,6 ιντσών με ανάλυση Full HD 1920x1080 και τεχνολογία IPS, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και ευρεία γωνία θέασης. Η μνήμη RAM είναι 16 GB DDR5, ενώ ο αποθηκευτικός χώρος αποτελείται από SSD 512 GB. Υποστηρίζει Trusted Platform Module (TPM) και προστασία με κωδικό BIOS και Power on. Διαθέτει επίσης υποστήριξη NPU για βελτιωμένη τεχνητή νοημοσύνη, καθώς και συνδεσιμότητα USB-C, HDMI 2.1, Wi-Fi και Bluetooth.
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Μάρκα | HP |
| Τύπος | Notebook |
| Βάρος | 2,29 kg |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Έτος κυκλοφορίας | 2025 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 300 Series 5 330 |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 2 GHz |
| Αρχιτεκτονική επεξεργαστή | Zen 5 |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Τύπος σκληρού δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512 GB |
| Οθόνη | 15,6 " |
| Ανάλυση οθόνης | 1920x1080 (Full HD) |
| Τύπος panel | IPS |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Υποστήριξη OLED | Όχι |
| Επεξεργασία γραφικών | AMD Radeon 840M |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι (BIOS, Power on) |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C, HDMI 2.1, Wi-Fi, Bluetooth |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: