Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το laptop διαθέτει επεξεργαστή Intel Core 7ης γενιάς, μοντέλο 150U, με συχνότητα λειτουργίας 1,8 GHz, ιδανικό για καθημερινές εργασίες και multitasking. Η οθόνη του είναι 14 ιντσών με ανάλυση 1920x1200 (WUXGA) και τεχνολογία OLED, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και μεγάλη γωνία θέασης. Διαθέτει 16 GB μνήμη RAM DDR5, που εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία. Ο αποθηκευτικός χώρος είναι SSD 1000 GB, προσφέροντας ταχύτητα και αξιοπιστία. Υποστηρίζει Wi-Fi 6 και διαθέτει θύρες HDMI 2.1, USB 3.2 και USB-C για ευκολία στη σύνδεση περιφερειακών.
| Επεξεργαστής | Intel Core 7 150U |
| Συχνότητα | 1,8 GHz |
| Γενιά | Raptor Lake (14th Gen) |
| Οθόνη | 14 " |
| Ανάλυση | 1920x1200 |
| Τύπος Οθόνης | OLED |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 1000 GB SSD |
| Βάρος | 1,62 kg |
| Τύπος | 2 in 1 Convertible |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Γενιά Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Θύρες | HDMI, USB 3.2, USB-C |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | International English |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Shared Μνήμη Γραφικών | Ναι |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Graphics |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Apps Recommendations | Figma, Rhino 3D |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: