Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο επεξεργαστής Intel Core i5 14500 της 14ης γενιάς Raptor Lake προσφέρει ισορροπία απόδοσης και τιμής, καθιστώντας τον ιδανικό για multitasking, επαγγελματική χρήση και ελαφρύ gaming. Διαθέτει συχνότητα λειτουργίας 2,6 GHz και υποστηρίζει μνήμη DDR5 16 GB, που εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία. Ο αποθηκευτικός χώρος SSD 512 GB προσφέρει ταχύτατη πρόσβαση στα δεδομένα και γρήγορο boot. Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel UHD Graphics 770 καλύπτει βασικές ανάγκες όπως επεξεργασία εικόνας, video streaming και απλές εφαρμογές, χωρίς να προορίζεται για απαιτητικό gaming. Το σύστημα λειτουργεί με το λειτουργικό Windows 11 Pro και διαθέτει πληκτρολόγιο και ποντίκι, ενώ το πληκτρολόγιο είναι στα Αγγλικά US. Το μέγεθος του κουτιού είναι Small Form Factor (SFF), ιδανικό για περιορισμένους χώρους και οικονομία χώρου.
| Επεξεργαστής | Intel |
| Ποικιλία | Core i5 |
| Μοντέλο | 14500 |
| Συχνότητα | 2,6 GHz |
| Γενιά | Raptor Lake (14th Gen) |
| Μνήμη RAM Τύπος | DDR5 |
| Μνήμη RAM Μέγεθος | 16 GB |
| Σκληρός Δίσκος Τύπος | SSD |
| Σκληρός Δίσκος Χωρητικότητα | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 770 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγεθος Κουτιού | SFF |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Εγκοπές | Όχι |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: