Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο υπολογιστής All in One διαθέτει οθόνη IPS 23,8 ιντσών με ανάλυση Full HD 1920x1080, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και ευρεία γωνία θέασης. Η οθόνη είναι ιδανική για καθημερινή χρήση, παρέχοντας καθαρή εικόνα και ικανοποιητική ευκρίνεια για εργασία και ψυχαγωγία. Ο συνδυασμός του επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 155U και της μνήμης RAM 16 GB DDR5 εξασφαλίζει υψηλή απόδοση και ομαλή λειτουργία σε απαιτητικές εφαρμογές.
| Οθόνη | IPS 23.8" Full HD |
| Διαγώνιος | 23,8 " |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Προτεινόμενη Χρήση | Performance |
| Περιλαμβάνει Πληκτρολόγιο/Ποντίκι | Ναι |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 155U |
| Συχνότητα | 1,2 GHz |
| Γενιά | Meteor Lake |
| Μνήμη | 16 GB DDR5 |
| Σκληρός Δίσκος | 512 GB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Iris Xe Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB-A | 2 θύρες USB 2.0 |
| Θύρες USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: