Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το All in One PC διαθέτει οθόνη IPS 23,8 ιντσών με ανάλυση Full HD 1920x1080, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και ευρεία γωνία θέασης. Η οθόνη είναι ιδανική για καθημερινή χρήση, παρέχοντας καθαρή εικόνα και ικανοποιητική εμπειρία εργασίας. Το σύστημα τροφοδοτείται από επεξεργαστή Intel Core Ultra 5 225T, συνοδευόμενο από 16 GB DDR5 μνήμης RAM, που εξασφαλίζει ομαλή και γρήγορη απόδοση σε απαιτητικές εργασίες.
| Οθόνη | IPS 23.8" Full HD |
|---|---|
| Διαγώνιος | 23,8 " |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Προτεινόμενη Χρήση | Performance |
| Περιλαμβάνει Πληκτρολόγιο/Ποντίκι | Ναι |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 5 225T |
|---|---|
| Μνήμη Μέγεθος | 16 GB |
| Μνήμη Τύπος | DDR5 |
| Σκληρός Δίσκος Τύπος | SSD |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512 GB |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB-A | 3 θύρες USB 3.2 |
| Θύρες USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: