Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συμβατότητα | Συμβατό με πλήθος μοντέλων HP όπως ZBook Studio G4 MWS, EliteBook 850 G4, ProBook 650 G3 και άλλα |
| Κατηγορία HP | Business |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | HP USB-C to USB-A Hub; Documentation |
| Διασύνδεση Host | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Διασύνδεση Hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, ChromeOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 35 °C |
| Βάρος | 36.5 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 66.8 mm x 41.4 mm x 10.5 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84719000 |
| UNSPSC-code | 43211609 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: