Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 256 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορη ταχύτητα ανάγνωσης έως 410 MB/s και ταχύτητα εγγραφής έως 300 MB/s. Διαθέτει USB Type-A interface και υποστηρίζει την έκδοση USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Το προϊόν έχει κομψό μαύρο χρώμα και σχεδιασμό τύπου slide, ενώ οι διαστάσεις του είναι 67.3 mm βάθος, 22.1 mm πλάτος και 9.5 mm ύψος με βάρος 156 γραμμάρια. Λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 60 βαθμούς Κελσίου και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 85 βαθμούς Κελσίου.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Interface | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μορφή | Slide |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 410 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 300 MB/s |
| Πλάτος | 22.1 mm |
| Βάθος | 67.3 mm |
| Ύψος | 9.5 mm |
| Βάρος | 156 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: