Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι ένα ασύρματο οπτικό ποντίκι με τρία κουμπιά, σχεδιασμένο για καθημερινή χρήση και συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Microsoft Windows και Apple MacOS. Διαθέτει ανάλυση 1200 dpi με τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης Blue LED, προσφέροντας ακρίβεια και ομαλή λειτουργία. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB δέκτη 2.4 GHz, ενώ το βάρος του είναι ελαφρύ, μόλις 50 γραμμάρια, και το μέγεθός του είναι κατάλληλο για άνετη χρήση.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Σύνδεση | USB ασύρματος δέκτης |
| Χρώμα | Ασημί |
| Βάρος | 50 g |
| Μήκος | 10.1 cm |
| Πλάτος | 6 cm |
| Ύψος | 2.53 cm |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Blue LED |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1200 dpi |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | 16 μήνες |
| Λειτουργικά Συστήματα | Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10, Apple MacOS X 10.3 ή νεότερο, Google Chrome OS |
| Bluetooth Version | 5.3 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: