Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει τρία κουμπιά και τεχνολογία οπτικού αισθητήρα με ανάλυση 1600 dpi, προσφέροντας ακριβή και αξιόπιστη κίνηση σε διάφορες επιφάνειες. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω Bluetooth 5.0 και 2.4 GHz USB δέκτη, με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Είναι κατασκευασμένο από 50% ανακυκλωμένο πλαστικό, έχει βάρος 50 γραμμάρια και έρχεται σε μαύρο χρώμα. Η τροφοδοσία γίνεται με μπαταρία τύπου AA, που προσφέρει διάρκεια λειτουργίας έως 12 μήνες. Το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση σε πολλαπλές επιφάνειες και είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Apple MacOS, Google Chrome OS, Windows 10 και Windows 11.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 50 g |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία τύπου AA |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | USB dongle, μπαταρία AA |
| Ανακυκλωμένο Περιεχόμενο | 50 % - από ανακυκλωμένο πλαστικό μετά την κατανάλωση |
| Τεχνολογία Αισθητήρα | Οπτικός |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 dpi |
| Τεχνολογία Κίνησης | Multi-Surface Sensor technology, Multi SurfaceTracking, Blue LED technology |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματη (Bluetooth 5.0, 2.4 GHz USB δέκτης) |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Ύψος) | 101 mm x 60 mm x 35 mm |
| Βάρος Αποστολής | 105 g |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Apple MacOS, Google Chrome OS, Windows 10, Windows 11 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: