Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και υποστηρίζει λειτουργία με τεχνολογία οπτικού αισθητήρα υψηλής ακρίβειας 1200 DPI. Διαθέτει τρία κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω δέκτη nano USB Type-A στη συχνότητα 2.4 GHz. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για χρήση και από τα δύο χέρια, με μονοχρωματικό λευκό χρώμα και βάρος μόλις 50 γραμμάρια, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση σε υπολογιστές και φορητούς.
| Σκοπός | Office |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση αισθητήρα | 1200 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Συνιστώμενη χρήση | PC/Laptop |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2.4 GHz |
| Σύνδεση | USB |
| Δέκτης περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Διεπαφή δέκτη | USB Type-A |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, macOS, ChromeOS |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Βάρος | 50 g |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 25.3 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 150 g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός HS | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: