Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και προσφέρει αξιόπιστη ασύρματη σύνδεση μέσω RF στα 2.4 GHz. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1200 DPI, κατάλληλη για καθημερινή χρήση σε υπολογιστές και φορητούς. Το εργονομικό του σχήμα είναι αμφιδέξιο και το χρώμα του είναι χρυσό, προσφέροντας κομψότητα και λειτουργικότητα. Περιλαμβάνει έναν νανοδέκτη USB Type-A και λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, MacOS και ChromeOS, ενώ υποστηρίζει plug and play λειτουργία για εύκολη χρήση.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1200 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ρόδα |
| Αριθμός ροδών κύλισης | 1 |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Συνιστώμενη χρήση | PC/Laptop |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Σχήμα | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Χρυσό |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Νανοδέκτης USB Type-A |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, MacOS, ChromeOS |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 25.3 mm |
| Βάρος | 50 g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
| Κωδικός UNSPSC | 43211612 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: