Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Wi-Fi Γενιά | Wi-Fi 7 |
| Τοποθέτηση | Οροφή, Τοίχος |
| WiFi Mesh Network | Ναι |
| Ethernet Backhaul | Ναι |
| Θύρες RJ-45 | 2 |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες SFP/SFP+ | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Περιεχόμενο Συσκευασίας | 1 τεμάχιο |
| Συχνότητες Wi-Fi | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Υποστηριζόμενα Πρότυπα IEEE | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax, 802.11be |
| Ταχύτητες Ethernet LAN | 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| MIMO | Ναι |
| Χωρικά Streams | 6 |
| Αλγόριθμοι Ασφαλείας | 64-bit WEP, 104-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WEP, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-SAE |
| Τύπος Κεραίας | Εσωτερική |
| Μέγιστο Κέρδος Κεραίας | 5 dBi |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Λειτουργική Υγρασία | 5 - 95 % |
| Λειτουργική Θερμοκρασία | -10 - 50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Λειτουργικό Υψόμετρο | -60 - 5000 m |
| Τάση DC | 12 V |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ισχύος | 14.8 W |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 220 x 45 x 220 mm |
| Βάρος | 730 g |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 260 x 255 x 72 mm |
| Βάρος Συσκευασίας | 1.22 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: