Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος διακόπτη | Unmanaged |
| Layer | L2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τοποθέτηση σε Rack | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 8 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες Combo SFP | 1 |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 124 W |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 20 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 14.88 Mpps |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 2000 entries |
| Ταχύτητες δεδομένων Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC |
| Τάση εισόδου DC | 54 V |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 155 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Ύψος | 35 mm |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 130 mm |
| Βάρος | 910 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: