Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - Managed |
| Υποτύπος | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Προϋπολογισμός PoE | 125 W |
| Τοποθέτηση | Rack-mountable 1U, ροή αέρα από μπροστά προς τα πλάγια |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Power, system, cloud, PoE |
| Χωρητικότητα Switching | 24 Gbps |
| Ρυθμός Προώθησης Πακέτων | 18 Mpps |
| Υποστηριζόμενα VLANs | 4094 |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 16K εγγραφές |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, IGMP |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | HTTPS, Telnet, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3 |
| Μέθοδοι Πιστοποίησης | RADIUS, HWTACACS, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Χαρακτηριστικά | Layer 2 switching, μεταλλική κατασκευή, γείωση, προστασία από υπερτάσεις 6KV, φιλτράρισμα MAC, Voice VLAN, VLAN Stacking, ERPS, BPDU προστασία, root προστασία, loop προστασία, BPDU tunnel, IGMP snooping, LLDP, LACP, ACL, QoS, προστασία από επιθέσεις DoS, ARP, ICMP, προστασία CPU, 802.1x authentication, AAA, NAC, DHCP client και snooping, VCT τεχνολογία, LLDP-MED, EEE, port mirroring, port isolation, Port Security, sticky MAC, black hole routing, black list, white list |
| Συμβατά Πρότυπα | ITU-T G.8032, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3az, IEEE 802.1x, IP20, EMC |
| Μνήμη RAM | 2 GB |
| Flash Memory | 1 GB |
| Ενσωματωμένες Συσκευές | Σύστημα ανεμιστήρα |
| Διασυνδέσεις | 4 x 1000Base-X SFP, 8 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45, 1 x console RJ-45 |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία, AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Κατανάλωση Ισχύος (λειτουργία) | 19.99 Watt |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 25 cm x 18 cm x 4.36 cm |
| Βάρος | 2.5 kg |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: -5°C έως 50°C, Υγρασία: 5 - 95% RH (μη συμπυκνωτική) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Αποθήκευσης | Θερμοκρασία: -40°C έως 70°C |
| MTBF | 69,71 χρόνια |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: