Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - Managed |
| Υποτύπος | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 8 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit SFP |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική |
| Τοποθέτηση | Rack-mount 1U, ροή αέρα από μπροστά προς τα πλάγια |
| PoE | Όχι |
| Χωρητικότητα Switching | 24 Gbps |
| Ρυθμός Προώθησης Πακέτων | 18 Mpps |
| Υποστηριζόμενα VLANs | 4094 |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 16K εγγραφές |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, IGMP |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | HTTPS, Telnet, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3 |
| Μέθοδοι Πιστοποίησης | RADIUS, HWTACACS, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Χαρακτηριστικά | Layer 2 switching, μεταλλική κατασκευή, γείωση, προστασία από υπερτάσεις 6KV, φιλτράρισμα MAC, Voice VLAN, VLAN Stacking, ERPS, BPDU προστασία, προστασία root, προστασία βρόχου, BPDU tunnel, IGMP snooping, LLDP, LACP, ACL, QoS, πρόληψη επιθέσεων DoS, ARP, ICMP, προστασία CPU, AAA, NAC, DHCP client και snooping, VCT, LLDP-MED, EEE, port mirroring, port isolation, Port Security, sticky MAC, black hole routing, 802.1x authentication, black list, white list, password protection, IPMB |
| Συμβατά Πρότυπα | ITU-T G.8032, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3az, IEEE 802.1x, IP20, EMC |
| Μνήμη RAM | 2 GB |
| Flash Memory | 1 GB |
| Ενσωματωμένες Συσκευές | Σύστημα ανεμιστήρα |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Τροφοδοσία, σύστημα, cloud |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 25 cm x 18 cm x 4.36 cm |
| Βάρος | 1.41 kg |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 15.95 Watt |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| MTBF | 75,32 χρόνια |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -5 °C έως 50 °C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5 - 95% RH (μη συμπυκνωμένη) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: