Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - 10 θυρών - Διαχειριζόμενο |
| Τύπος Κουτιού | Rack-mountable 1U |
| Υποκατηγορία | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 6 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 + 2 combo 2.5G SFP (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| PoE Budget | 128 W |
| Επίπεδο Layer | Layer 2 |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 76 Gbps |
| Ρυθμός Προώθησης Πακέτων | 57 Mpps |
| Υποστηριζόμενα VLANs | 4094 |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 16K εγγραφές |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, IGMP |
| Πρωτόκολλο Απομακρυσμένης Διαχείρισης | HTTPS |
| Μέθοδος Πιστοποίησης | Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Χαρακτηριστικά | Layer 2 switching, fanless, ground points, metal housing, 4KV Surge protection, ERPS, IGMP snooping, LACP, Storm Control, ACL support, QoS, DoS attack prevention, ARP attack prevention, ICMP attack prevention, secure boot, port isolation, black hole routing, AAA, CPU protection, DHCP snooping, LLDP support, EEE, port mirroring |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | IEEE 802.1D, ITU-T G.8032, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az, IP20, EMC |
| Μνήμη RAM | 512 MB DDR4 SDRAM |
| Flash Memory | 256 MB |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Power, system, cloud, PoE |
| Διασυνδέσεις | 2 x 10/100/1000 Base-T RJ-45, 6 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45, 2 x 2.5/10Gbit LAN SFP+, 2 x 1/2.5G (PoE+) RJ-45/SFP uplink |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Κατανάλωση Ισχύος (λειτουργία) | 23.57 Watt |
| MTBF | 83,51 χρόνια |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 32 cm x 21 cm x 4.36 cm |
| Βάρος | 2.55 kg |
| Διαστάσεις Αποστολής (Π x Β x Υ) | 46.5 cm x 35.5 cm x 9.1 cm |
| Βάρος Αποστολής | 3.44 kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -5 °C έως 40 °C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5 - 95% RH (μη συμπυκνούμενη) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: