Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch Layer 3 προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα με απαιτήσεις σε ταχύτητα και αξιοπιστία. Διαθέτει 48 θύρες Gigabit SFP, 4 θύρες 1/10 Gigabit SFP+ και 2 θύρες 10 Gigabit για uplink ή stacking, επιτρέποντας την εύκολη διαχείριση και επέκταση του δικτύου. Με μεταλλική κατασκευή και προστασία από υπερτάσεις, είναι κατάλληλος για τοποθέτηση σε rack 1U, ενώ υποστηρίζει πλήθος πρωτοκόλλων δρομολόγησης και προηγμένες λειτουργίες ασφαλείας και διαχείρισης. Η εσωτερική τροφοδοσία με δυνατότητα εφεδρείας εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία, ενώ οι δείκτες κατάστασης διευκολύνουν την παρακολούθηση της συσκευής.
| Τύπος Συσκευής | Switch - L3 - Managed - stackable |
| Τύπος Κουτιού | Front and side to back rack-mountable 1U |
| Θύρες | 48 x Gigabit SFP + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ + 2 x 10 Gigabit (uplink / stacking) |
| Χωρητικότητα VLAN | 4094 |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 32K entries |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, IGMP, MLD, RIP-1, RIP-2, RIPng, OSPFv3, OSPF, IS-IS, IS-ISv6, BGP-4+, BGP, ECMP, VRRP, VRRP6, NMS |
| Πρωτόκολλο Απομακρυσμένης Διαχείρισης | IPv6, HTTPS, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, RMON |
| Μέθοδος Αυθεντικοποίησης | RADIUS, HWTACACS, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Προστασία Τροφοδοσίας | 6KV Surge protection |
| Κατασκευή | metal housing, ground points |
| Ενσωματωμένες Συσκευές | 2 x fans |
| Δείκτες Κατάστασης | Power, system, cloud, stack, Ethernet link/activity, USB |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 224 Gbps |
| Ρυθμός Προώθησης Πακέτων | 168 Mpps |
| Διασυνδέσεις | 48 x 100 / 1000Base-X SFP, 4 x 1/10Gbit LAN SFP+, 2 x 10Gbit LAN SFP+ stacking, 1 x console RJ-45, 1 x USB 2.0 Type A, 1 x management (LAN) RJ-45 |
| Μνήμη RAM | 2 GB |
| Flash Memory | 1 GB |
| Τροφοδοσία | Internal power supply, 80 Watt, AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Εγκατεστημένη Ποσότητα Τροφοδοσίας | 1 |
| Μέγιστη Υποστηριζόμενη Ποσότητα Τροφοδοσίας | 2 |
| Εφεδρεία Τροφοδοσίας | Ναι, 1+1 |
| Κατανάλωση Ισχύος σε Λειτουργία | 72.3 Watt |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 44.2 cm x 42 cm x 4.36 cm |
| Βάρος | 6 kg |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: -5 °C έως 50 °C, Υγρασία: 5 - 95% RH (non-condensing) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Αποθήκευσης | Θερμοκρασία: -40 °C έως 70 °C |
| Συμβατά Πρότυπα | IEEE 802.1x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IP20, EMC |
| MTBF | 78,95 years |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: