Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διακόπτης δικτύου τύπου unmanaged προσφέρει αξιόπιστη και απλή διαχείριση δικτύου με 24 θύρες Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) και 2 combo SFP θύρες. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack 1U, με γκρι χρώμα και LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας. Υποστηρίζει λειτουργία επιπέδου L2 και έχει ικανότητα μεταγωγής 52 Gbit/s, ενώ η κατανάλωση ισχύος του φτάνει τα 17 W. Ιδανικός για περιβάλλοντα που απαιτούν σταθερή και γρήγορη δικτύωση χωρίς περίπλοκη διαχείριση.
| Τύπος διακόπτη | Unmanaged |
| Επίπεδο διακόπτη | L2 |
| Τοποθέτηση σε rack | Ναι |
| Μορφή | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 24 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP θύρες | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Όχι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 8000 εγγραφές |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 52 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 38.69 Mpps |
| Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 17 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 5000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 5000 m |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 550 x 260 x 90 mm |
| Βάρος | 2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: