Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος switch δικτύου τύπου L2 προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για επαγγελματικές εφαρμογές. Διαθέτει 48 θύρες Gigabit Ethernet και 4 θύρες SFP+ για γρήγορη και αξιόπιστη σύνδεση, ενώ υποστηρίζει λειτουργίες όπως VLAN, QoS και στατική δρομολόγηση. Η κατασκευή του είναι μεταλλική με γκρι χρώμα και σχεδιασμό 1U για τοποθέτηση σε rack, καθιστώντας το ιδανικό για οργανωμένα δίκτυα με απαιτήσεις διαχείρισης και ασφάλειας.
| Τύπος switch | Managed |
| Layer switch | L2 |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Cloud-managed | Ναι |
| Rack mounting | Ναι |
| Μορφή | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Κωδικός προστασίας IP | IP20 |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 48 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες SFP+ | 4 |
| Θύρα κονσόλας | RJ-45 |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 εγγραφές |
| Χωρητικότητα switching | 176 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 131 Mpps |
| Στατική δρομολόγηση | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Αριθμός VLANs | 4094 |
| Link aggregation | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Είσοδος AC τάσης | 100 - 240 V |
| Συχνότητα AC εισόδου | 50/60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 44.3 W |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| DHCP λειτουργίες | DHCP server, DHCP snooping, DHCP client |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Προστασία βρόχου | Ναι |
| Τύπος αυθεντικοποίησης | MAC-based authentication, IEEE 802.1x |
| Θόρυβος λειτουργίας | 54.3 dB |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 442 x 220 x 43.6 mm |
| Βάρος πακέτου | 3.59 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 έως 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 έως 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 5000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 5000 m |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: