Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad είναι κατασκευασμένο από ύφασμα και καουτσούκ, προσφέροντας μια μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια ιδανική για παιχνίδια. Διαθέτει διαστάσεις που το καθιστούν πρακτικό και άνετο στη χρήση, με πάχος 3 mm και βάρος 220 γραμμάρια. Είναι σχεδιασμένο για να βελτιώνει την ακρίβεια και την άνεση κατά τη διάρκεια του gaming, χωρίς να περιλαμβάνει υποστήριξη καρπού.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Υποστήριξη καρπού | Όχι |
| Πλάτος | 195 mm |
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 95 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Βάρος | 220 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: