Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα 12000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, επιτρέποντας γρήγορες και ακριβείς κινήσεις. Διαθέτει 6 κουμπιά, τα οποία μπορούν να προγραμματιστούν για βελτιωμένη εμπειρία παιχνιδιού, ενώ η ρυθμιζόμενη ταχύτητα και το RGB φωτισμό προσθέτουν λειτουργικότητα και αισθητική.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Λειτουργία Sniper | Ναι |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Σύνδεση | Bluetooth, RF 2.4GHz |
| Μήκος | 124,3 mm |
| Πλάτος | 66,8 mm |
| Ύψος | 38,2 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: