Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα 12000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, καθώς επιτρέπει γρήγορες και ακριβείς κινήσεις, κατάλληλο για διάφορα είδη παιχνιδιών όπως FPS, RTS και MMORPG. Επιπλέον, διαθέτει 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά για ευκολία στη χρήση και προσαρμογή, καθώς και ρυθμιζόμενη ταχύτητα κίνησης για καλύτερο έλεγχο. Το ποντίκι υποστηρίζει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων, προσφέροντας μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Η σύνδεση γίνεται μέσω ενσύρματου καλωδίου USB, ενώ το μέγεθός του είναι 124,3 mm μήκος, 66,8 mm πλάτος και 38,2 mm ύψος.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Μήκος | 124,3 mm |
| Πλάτος | 66,8 mm |
| Ύψος | 38,2 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: