Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια από ύφασμα και καουτσούκ που εξασφαλίζει άνεση και ακρίβεια στις κινήσεις του ποντικιού. Με διαστάσεις 900 mm πλάτος, 420 mm βάθος και πάχος 3 mm, παρέχει επαρκή χώρο για ελευθερία κινήσεων. Το προϊόν δεν διαθέτει υποστήριξη για ξεκούραση καρπού, ενώ η κατασκευή του προέρχεται από την Κίνα.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Υποστήριξη καρπού | Όχι |
| Πλάτος | 900 mm |
| Βάθος | 420 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Βάρος | 740 g |
| Προέλευση | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: