Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, καθιστώντας το ιδανικό για gaming. Με ανάλυση αισθητήρα 26000 DPI, προσφέρει μεγάλη ευαισθησία και δυνατότητα προσαρμογής ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη. Είναι ανθεκτικό και ακριβές, με 6 κουμπιά και ρυθμιζόμενη ράβδο για καλύτερο έλεγχο. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα και βάρος 72 γραμμάρια, προσφέροντας άνεση στη χρήση.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Ράβδος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Όχι |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μπαταρίας | 90 hrs |
| Σκοπευτικό Sniper | Ναι |
| Βάρος | 72 gr |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματη & Ασύρματη |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Μήκος | 119,7 mm |
| Πλάτος | 67,2 mm |
| Ύψος | 39,8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: