Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η ταινία LED αποτελεί μια ευέλικτη λύση φωτισμού που προσφέρει πολύχρωμο φωτισμό με αποχρώσεις μπλε, πράσινου και κόκκινου. Είναι εύκολη στην τοποθέτηση και αφαίρεση, διαθέτει μαγνήτες για σταθερή εφαρμογή και συνδέεται μέσω τύπου Nexus Link Type-C. Η ταινία λειτουργεί με τάση εισόδου 12V και έχει μήκος καλωδίου 0,33 μέτρα, καθιστώντας την ιδανική για διάφορες εφαρμογές φωτισμού σε διαφορετικούς χώρους.
| Τύπος | LED strip |
| Χρώμα προϊόντος | Πολύχρωμο |
| Χρώμα φωτός | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Τύπος λάμπας | LED |
| Βάση με κόλλα | Ναι |
| Εύκολη τοποθέτηση | Ναι |
| Εύκολη αφαίρεση | Ναι |
| Εύκολη εγκατάσταση | Ναι |
| Μαγνήτης | Ναι |
| Αριθμός μαγνητών | 7 τεμ. |
| Συμβατός τύπος σασί | Universal |
| Τάση εισόδου | 12 V |
| Ρεύμα εξόδου | 0.2 A |
| Μήκος καλωδίου | 0.33 m |
| Σύνδεσμος 1 | Nexus Link Type-C |
| Σύνδεσμος 2 | Nexus Link Type-C |
| LED φωτισμός | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: