Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε λευκό χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση διαφόρων μητρικών πλακετών όπως ATX, EATX, ITX και micro ATX. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 4 θέσεις για 2.5" δίσκους, ενώ υποστηρίζει έως 11 θέσεις επέκτασης. Το κουτί διαθέτει tempered glass panel και φίλτρο κατά της σκόνης, καθώς και ενσωματωμένη οθόνη LCD αφής 37.9 cm με ανάλυση 682 x 2560 pixels. Υποστηρίζει πολλαπλούς ανεμιστήρες και ψύκτρες σε διάφορες θέσεις, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη για gaming και απαιτητικές χρήσεις.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος | PC |
| Συμβατές μητρικές πλακέτες | ATX, EATX, ITX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 11 (4 Full-Height, 7 Half-Height) |
| Tempered glass panel | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι, LCD 37.9 cm, ανάλυση 682 x 2560 pixels, capacitive multi-touch |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πλευρικά (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (max) | 1 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες κάτω (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πλευρικά | 120, 140, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 120, 140, 280, 360 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 320 x 470 x 470 mm |
| Περιλαμβάνονται καλώδια | PCIe |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: