Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα με ισχύ 200 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε server, προσφέροντας αξιόπιστη παροχή ενέργειας. Διαθέτει μαύρο χρώμα και συμπαγείς διαστάσεις, καθιστώντας την κατάλληλη για εφαρμογές όπου ο χώρος είναι περιορισμένος. Η σύνδεση με τη μητρική γίνεται μέσω 20+4 pin ATX, ενώ υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις τροφοδοσίας SATA και Molex, καθώς και έναν 4-pin CPU P4 connector.
| Σκοπός | Server |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συνολική ισχύς | 200 W |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας SATA | 4 |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας Peripheral (Molex) 4-pin | 2 |
| Σύνδεσμος CPU P4 (4-pin) | 1 |
| Πλάτος | 63 mm |
| Βάθος | 40 mm |
| Ύψος | 20 mm |
| Βάρος | 90 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: