Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα (PSU) με ισχύ 700 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε server, προσφέροντας υψηλή απόδοση με ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και αποδοτικότητα 92%. Διαθέτει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 4+4 pin CPU, 6 Molex και 2 SATA, εξασφαλίζοντας ευελιξία στη σύνδεση διαφόρων συσκευών. Ο σχεδιασμός της περιλαμβάνει τέσσερις ανεμιστήρες τοποθετημένους στο πλάι για βέλτιστη ψύξη, με LED ενδείξεις και διακόπτη ενεργοποίησης/απενεργοποίησης. Το προϊόν έχει διαστάσεις 150x190x84 mm και βάρος 3.69 kg.
| Ισχύς | 700 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | Server |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | PS/2 |
| Ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Αποδοτικότητα | 92 % |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 4 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 4 cm |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Πλάι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Βάρος | 3.69 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 190 x 84 mm |
| Τάση εισόδου AC | 115 - 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 200 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 200 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 30 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 58 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 30 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 1 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Υπερένταση, Υπερφόρτωση, Υπερτάση, Υπερθέρμανση, Βραχυκύκλωμα |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 2 |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 6 |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση ATX (20+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση δίσκου Floppy | 1 |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Καλώδιο AC |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: