Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το μαξιλαράκι υποστήριξης καρπού για πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει άνεση και να μειώνει την καταπόνηση κατά τη χρήση του πληκτρολογίου. Κατασκευασμένο από συνδυασμό gel, ελαστομερούς και θερμοπλαστικού πολυουρεθάνης (TPU), παρέχει σταθερή και μαλακή επιφάνεια για τον καρπό. Το μαξιλαράκι έχει μαύρο χρώμα, διαστάσεις 43.2 cm σε βάθος, 10.1 cm σε πλάτος και ύψος 1 cm, ενώ ζυγίζει 0.38 kg. Διαθέτει αντιολισθητική βάση για σταθερότητα κατά τη χρήση.
| Τύπος Προϊόντος | Keyboard wrist rest |
| Υλικό Προϊόντος | Gel, elastomer, thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Χρώμα | Black |
| Πλάτος | 10.1 cm |
| Βάθος | 43.2 cm |
| Ύψος | 1 cm |
| Βάρος | 0.38 kg |
| Χαρακτηριστικά | Non-skid backing |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: