Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν είναι ένα μαύρο υποστήριγμα καρπού κατασκευασμένο από gel, σχεδιασμένο για να προσφέρει άνεση κατά τη χρήση πληκτρολογίου. Είναι εύκολο στον καθαρισμό και κατασκευάζεται στην Ταϊβάν. Διαθέτει πιστοποίηση MIL-STD-810H Method 504.3 για αντοχή σε ρύπανση από υγρά, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και ποιότητα.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Gel |
| Χώρα προέλευσης | Ταϊβάν |
| Εύκολο στον καθαρισμό | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πιστοποίηση | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 445 mm |
| Ύψος | 15 mm |
| Βάρος | 580 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 101 x 445 x 15 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: