Το προϊόν είναι ένα μαύρο mouse pad με μονοχρωματική επιφάνεια και ενσωματωμένο στήριγμα καρπού, προσφέροντας άνεση κατά τη χρήση. Διαθέτει διαστάσεις 195 mm πλάτος, 240 mm βάθος και πάχος 2,1 cm, με βάρος 310 g. Η συσκευασία περιλαμβάνει ένα τεμάχιο και έχει διαστάσεις 198x247x33 mm με βάρος 440 g. Το mouse pad δεν διαθέτει φωτισμό RGB και δεν προορίζεται για gaming.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Στήριγμα καρπού | Ναι |
| Gaming mouse pad | Όχι |
| Πλάτος | 195 mm |
| Βάθος | 240 mm |
| Πάχος (μέγιστο) | 2,1 cm |
| Βάρος | 310 g |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πλάτος συσκευασίας | 198 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 247 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 33 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 440 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: