Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό με ενσωματωμένο υποστήριγμα καρπού, κατασκευασμένο από gel υλικό που προσφέρει άνεση κατά τη χρήση. Έχει μονοχρωματικό χρωματισμό σε μαύρο και κόκκινο, με διαστάσεις 240 mm πλάτος, 182 mm βάθος και πάχος 2,5 cm. Το προϊόν προέρχεται από την Ταϊβάν και είναι πιστοποιημένο κατά MIL-STD-810H Method 504.3 για αντοχή σε ρύπανση από υγρά.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Κόκκινο |
| Μονοχρωματικός χρωματισμός | Ναι |
| Υλικό | Gel |
| Υποστήριγμα καρπού | Ναι |
| Προέλευση | Ταϊβάν |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 182 mm |
| Πάχος | 2.5 cm |
| Βάρος | 450 g |
| Πιστοποίηση | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: