Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι κατασκευασμένο από gel υλικό και διαθέτει μονοχρωματικό γκρι χρώμα. Είναι σχεδιασμένο με ενσωματωμένο υποστήριγμα καρπού, προσφέροντας άνεση κατά τη χρήση. Δεν υποστηρίζει RGB φωτισμό ούτε είναι ειδικό για gaming. Το προϊόν προέρχεται από την Ταϊβάν και έχει πιστοποίηση MIL-STD-810H Method 504.3 για αντοχή σε ρύπανση από υγρά. Οι διαστάσεις του είναι 240 mm πλάτος, 182 mm βάθος και 25 mm πάχος, με βάρος 420 g.
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Gel |
| Υποστήριγμα καρπού | Ναι |
| Gaming mouse pad | Όχι |
| Πιστοποίηση | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Χώρα προέλευσης | Ταϊβάν |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 182 mm |
| Πάχος | 25 mm |
| Βάρος | 420 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: