Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει τρία κουμπιά και είναι σχεδιασμένο για καθημερινή χρήση με οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας. Η ανάλυση του αισθητήρα φτάνει τα 2400 DPI, προσφέροντας ακριβή παρακολούθηση της κίνησης. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και εργονομικό σχεδιασμό, κατάλληλο και για δεξιόχειρες και για αριστερόχειρες χρήστες. Είναι επαναφορτιζόμενο και συνδέεται μέσω USB καλωδίου, εξασφαλίζοντας σταθερή σύνδεση και εύκολη χρήση.
| Κουμπιά | 3 κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Τύπος | Standard |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 79 gr |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 2400 DPI |
| Εργονομικό | Ναι |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Σύνδεση | USB |
| Μήκος | 116 mm |
| Πλάτος | 59 mm |
| Ύψος | 39 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: