Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες χρήστες. Διαθέτει ασύρματη σύνδεση μέσω RF και Bluetooth 4.0, με εμβέλεια έως 10 μέτρα. Η ανάλυση κίνησης είναι 1600 DPI και μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Διαθέτει 6 πλήκτρα, εκ των οποίων κάποια είναι προγραμματιζόμενα, και ροδέλα κύλισης. Η τροφοδοσία γίνεται με μία μπαταρία τύπου AA, με διάρκεια ζωής περίπου 6 μήνες. Το ποντίκι είναι μαύρο και συνοδεύεται από νανοδέκτη USB τύπου A.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος ροδέλας | Wheel |
| Πλήκτρα | 6 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Λειτουργίες ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Έκδοση Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Φόρμα | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Νανοδέκτης USB Type-A, μπαταρία |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία AA (1 τεμάχιο) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 6 μήνες |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | macOS 10.14 ή νεότερο, Windows 7 ή νεότερο, Windows 11, Android, ChromeOS |
| Μπάντα συχνότητας | 2.4 GHz |
| Πιστοποιήσεις | FCC, CE, IC, RCM, MIC, BQB |
| Βάρος | 94.2 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 73 mm x 133 mm x 60 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
| Προϊόντα ανά κύρια συσκευασία | 4 τεμάχια |
| Βάρος κύριας συσκευασίας (καθαρό/μικτό) | 779 g / 1.44 kg |
| Διαστάσεις κύριας συσκευασίας (Πλάτος x Μήκος x Ύψος) | 175 mm x 475 mm x 250 mm |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | SmartFit™ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 60 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 90 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: