Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες και προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα με 6 κουμπιά και οπτική ανίχνευση κίνησης. Διαθέτει ροδέλα κύλισης και μαλακή ελαστική λαβή για καλύτερο κράτημα. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB ασύρματου δέκτη στα 2.4 GHz, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή. Με ανάλυση κίνησης 1200 dpi, είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση σε περιβάλλον Windows και MacOS.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Ασύρματος Δέκτης | USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Τεχνολογία Κίνησης | Optical |
| Συμβατότητα Λειτουργικών | Apple MacOS X, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista / XP |
| Σύνδεση | Ασύρματη 2.4 GHz |
| Ανάλυση Κίνησης | 1200 dpi |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 12 cm x 7.8 cm x 4 cm |
| Βάρος | 210 g |
| Μπαταρίες | 2 x AA |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης, μαλακή ελαστική λαβή |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Πρότυπα Συμβατότητας | Plug and Play |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: