Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομία και λειτουργικότητα με οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης και ανάλυση 1600 DPI. Διαθέτει trackball διαμέτρου 5.5 cm και 8 προγραμματιζόμενα κουμπιά, ενώ υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση μέσω RF, Bluetooth και USB Type-A. Είναι επαναφορτιζόμενο με ενσωματωμένη μπαταρία και θύρα φόρτισης USB Type-C, με διάρκεια ζωής μπαταρίας περίπου 4 μήνες. Το ποντίκι έχει μαύρο χρώμα και είναι κατάλληλο για χρήση και με τα δύο χέρια (ambidextrous).
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Trackball |
| Αριθμός προγραμματιζόμενων κουμπιών | 8 |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 4 |
| Trackball | Ναι |
| Διάμετρος trackball | 5.5 cm |
| Σχήμα | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Βάρος | 285 g |
| Πλάτος | 133 mm |
| Βάθος | 153 mm |
| Ύψος | 56 mm |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Ζώνη συχνότητας | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες/Καλώδιο |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Τύπος μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Θύρα φόρτισης USB Type-C | Ναι |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 4 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 90 % |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Καλώδια | USB Type-A to USB Type-C |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Αντάπτορες | USB Type-C male - USB Type-A female |
| Plug and Play | Ναι |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), ISED, KCC, RCM, RoHS, UKCA, WEEE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: