Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το μαξιλαράκι υποστήριξης καρπού για πληκτρολόγιο είναι κατασκευασμένο από gel, προσφέροντας άνεση και υποστήριξη κατά τη χρήση του πληκτρολογίου. Διαθέτει κανάλι αερισμού για καλύτερη αναπνοή και αποφυγή εφίδρωσης, ενώ είναι διαθέσιμο σε μαύρο και μπλε χρώμα. Με διαστάσεις 182 mm πλάτος, 25 mm βάθος και 240 mm ύψος, και βάρος 730 γραμμάρια, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση στο γραφείο ή στο σπίτι.
| Τύπος Προϊόντος | Keyboard wrist rest |
| Υλικό Προϊόντος | Gel |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε |
| Πλάτος | 182 mm |
| Βάθος | 25 mm |
| Ύψος | 240 mm |
| Βάρος | 730 g |
| Χαρακτηριστικά | Gel filled, ventilation channel |
| TAA Compliant | Yes |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: