Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό και κλασικό μέγεθος, κατάλληλο για καθημερινή χρήση και για δύο χέρια. Είναι εξοπλισμένο με οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης, προσφέροντας ακρίβεια και ευκολία στη χρήση χωρίς την ανάγκη για επιφάνειες ανάκλασης. Υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις μέσω USB και Bluetooth 5.0, ενώ διαθέτει 4 κουμπιά και ρυθμιζόμενη ανάλυση κίνησης έως 4000 dpi, με δυνατότητα εναλλαγής ευαισθησίας σε πραγματικό χρόνο. Το ποντίκι είναι ελαφρύ, με βάρος 65 γραμμάρια, και έχει διαστάσεις 6.2 cm πλάτος, 11 cm βάθος και 3.6 cm ύψος, σε μαύρο χρώμα.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 65 g |
| Πλάτος | 6.2 cm |
| Βάθος | 11 cm |
| Ύψος | 3.6 cm |
| Αριθμός Κουμπιών | 4 |
| Τεχνολογία Κίνησης | Optical |
| Ανάλυση Κίνησης | 4000 dpi |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth 5.0 LE, Bluetooth 3.0 |
| Ασύρματος Δέκτης | Nano USB wireless receiver |
| Εναλλαγή Ευαισθησίας | Realtime sensitivity switching 1200/2400/4000 dpi |
| Χαρακτηριστικά | Scrolling wheel, DPI switch |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: