Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το ασύρματο χειριστήριο παρουσιάσεων είναι ιδανικό για επαγγελματικές παρουσιάσεις και εκπαιδευτικές χρήσεις, προσφέροντας εύκολη και άνετη πλοήγηση μεταξύ διαφανειών. Διαθέτει τέσσερα πλήκτρα και τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με λέιζερ, εξασφαλίζοντας ακριβή και γρήγορη απόκριση. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB δέκτη με τεχνολογία RF στα 2.4 GHz, προσφέροντας εμβέλεια έως 20 μέτρα. Υποστηρίζει λειτουργία plug and play και λειτουργεί με δύο μπαταρίες τύπου AAA. Είναι συμβατό με πληθώρα λειτουργικών συστημάτων Windows και Mac OS, καθιστώντας το ένα ευέλικτο εργαλείο για κάθε χρήστη.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Λειτουργίες παρουσιαστή | Τηλεχειριστήριο |
| Πλήκτρα | 4 |
| Plug and Play | Ναι |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Laser |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB |
| Τύπος δέκτη | Standard receiver |
| Ασύρματη τεχνολογία | RF |
| Ζώνη συχνοτήτων | 2.4 GHz |
| Ασύρματη εμβέλεια | 20 m |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 2 |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (διαφορετικές εκδόσεις), Windows 11, Vista |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, 10.12 Sierra, 10.13 High Sierra, 10.14 Mojave, 10.15 Catalina |
| Βάρος | 80 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: