Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας με ανάλυση 26000 DPI, ιδανικό για gaming. Προσφέρει μεγάλη ακρίβεια και ανθεκτικότητα χάρη στον laser αισθητήρα χωρίς γυάλινες επιφάνειες. Με 6 κουμπιά, ρυθμιζόμενο βάρος και ρυθμιζόμενο ρυθμό ανανέωσης 4000 Hz, είναι κατάλληλο για απαιτητικούς gamers. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων και υποστηρίζει σύνδεση RF 2.4GHz, προσφέροντας ελευθερία κινήσεων χωρίς καλώδια.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Βάρος | 55 gr |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Μήκος | 119,9 mm |
| Πλάτος | 65,3 mm |
| Ύψος | 38,9 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: