Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Μπλε Πληκτρολόγιο είναι ένα κλασικό πληκτρολόγιο σχεδιασμένο για χρήση σε γραφείο. Διαθέτει αγγλική διάταξη US και είναι κατάλληλο για καθημερινή εργασία. Το πληκτρολόγιο έχει πλήκτρα έντασης ήχου, πλήκτρα πολυμέσων και αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad), προσφέροντας ευκολία και λειτουργικότητα. Το χρώμα του είναι μαύρο και διαθέτει USB σύνδεση για εύκολη και γρήγορη σύνδεση με τον υπολογιστή.
| Είδος | Μπλε Πληκτρολόγιο |
| Χρήση | για γραφείο |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| με Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Στήριγμα Καρπού | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Πλάτος | 291 mm |
| Ύψος | 197 mm |
| Πάχος | 29 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: