Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομία και λειτουργικότητα. Διαθέτει δύο αφής κουμπιά και κάθετο touch scroll, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-A καλωδίου μήκους 1.8 μέτρων. Το ποντίκι έχει αμφιδέξια σχεδίαση και είναι κατασκευασμένο από σιλικόνη με μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια. Επιπλέον, διαθέτει προστασία από σκόνη και νερό με πιστοποίηση IP68, καθιστώντας το ανθεκτικό σε δύσκολες συνθήκες λειτουργίας. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows και Mac και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου.
| Σκοπός | Office |
| Σύνδεση | USB Type-A |
| Τύπος κύλισης | Touch |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Πλήκτρα | 2 αφής |
| Σχεδίαση | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Προστασία | Αδιάβροχο, Αδιάβροχο, Dustproof |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 117 mm x 65 mm x 41 mm |
| Βάρος | 156 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 80 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 100 % |
| IP Κωδικός προστασίας | IP68 |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Οδηγός χρήστη |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: